Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

3.11.2009
Připravili jsme pro Vás novou službu - tvorba virtuálních prohlídek - Jak lépe ukázat všechna krásná zákoutí Vašeho hotelu, penzionu nebo jiné provozovny, než virtuální prohlídkou?

 
» více informací

tvorba www stránek > webové stránky

Havai logo Webové prezentace

www stránky (kvalitní webdesign) - nejlepší propagace

Webová prezentace je nejschůdnější nástroj k prezentování aktuálních informací o zboží nebo službách, které poskytujete. Je jenom na vás, zda si necháte naprogramovat www stránku na míru nebo pro tvorbu www stránek využijete náš redakční systém s unikátním webdesignem, který si budete editovat sami. Můžete také využít SEO optimalizace Vaší prezentace pro vyhledávače, které úzce souvisí s tvorbou www stránek a webdesignem.

tiskárna KVTISK s.r.o. tvorba www stránek envia

» další reference tvorby www stránek

 

www stránky, webdesign

www stránky vaší společnost jsou jedním z nejdůležitějších a svým způsobem i nejlevnější ze všech propagačních atributů. Cílem takové prezentace by mělo být posílení image společnosti, cílené vyhledávání nových obchodních příležitostí a tím i zvýšení zisku. Podoba webových stránek musí splňovat několik zásadních aspektů. Jedná se především o vysokou úroveň grafického zpracování, která by se měla řídit posledními trendy v této oblasti. Dále je to SEO optimalizace stránek pro vyhledávače s použitím kvalitního a cíleného copywritingu (reklamní text) a přístupnost stránek pro široký okruh návštěvníků. V neposlední řadě je důležitá i validita kódu.

→ 6.3.2013

Vytvořili jsme eshop zabývající se prodejem elektronických cigaret, liquidů a příslušenstvím pro elektronické kouření. Najdete zde zboží jako echomizer, bateriový grip Tesla, eVic, Lavatube a další. Z liquidů jsou to Dekang, Culami, Joyetech a další zboží. Eshop naleznete na adrese www.cisteplice.cz

12.11.2011
Hledáte práci? Chcete se seberealizovat? Pracujte pro nás!

 
» více informací

→ 25.3.2010
Do referencí jsme přidali nový eshop.

→ 4.2.2010
Dokončili jsme další zakázky z oblasti tvorby www stránek, webdesignu a SEO. Naleznete je zde

Certifikát Google Analytics

10.5.2009
Programátor našeho týmu se stal kvalifikovaným
reprezentantem Google Analytics. Věříme, že tato skutečnost výrazně zvýší naše úspěchy v oblasti SEO optimalizace.

 

certifikáty

© 2009 - Havai - tvorba www, webových stránek Karlovy Vary, webdesign, SEO optimalizace, PPC reklamy a další...  |  naši partneři moderní webdesign