Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

3.11.2009
Připravili jsme pro Vás novou službu - tvorba virtuálních prohlídek - Jak lépe ukázat všechna krásná zákoutí Vašeho hotelu, penzionu nebo jiné provozovny, než virtuální prohlídkou?

 
» více informací

tvorba www stránek > jak to děláme

Jak to děláme  Jak to děláme

Vše je o komunikaci

Základem naší práce a Vaší spokojenosti je komunikace. Nasloucháme přáním zákazníka a děláme vše pro to, aby byl spokojený a aby se jeho webová prezentace návštěvníkům líbila. Také je ale důležité, aby internetový obchod zaujal a především prodával!

V nekolika krocích Vám popíšeme základní postupy při tvorbě www stránek nebo internetového obchodu:

Jak to děláme  
Nasloucháme Vám

Důležitá je osobní schůzka
. Vyslechneme si Vaše přání a sdělíme Vám možnosti, které máme při tvorbě www stránek nebo eshopu. Navrhneme základní řešení a sdělíme Vám orientační cenu. V případě, že projevíte zájem, dostaneme se k dalšímu kroku.
Jak to děláme  
Grafika, řešení a kalkulace

Připravíme Vám grafickou podobu projektu. Použijeme Vaše logo a podřídíme se Vašemu Corporate Identiti. Pokud v této fázi ještě není zcela jasno, zda se pro nás rozhodnete, použijeme v grafické podobě systému pouze orientační fotografie z naší databáze a texty, které s Vaším projektem zcela nesouvisí.
Současně Vám pošleme návrh řešení při tvorbě projetu. Popíšeme jednotlivé funkce a moduly systému. Zpracujeme podrobnou kalkulaci s platebními podmínkami a termíny dokončení projektu.
Veškeré podklady Vám zašleme e-mailem nebo osobně odprezentujeme.
V případě, že nemáte vlastní doménu, zařídíme její registraci včetně návrhu vhodného webhostingu. Vše zaregistrujeme na Vaši společnost.
Jak to děláme

Schválení grafické podoby, dočasná adresa
Pokud jsme se dostali až sem, znamená to, že souhlasíte s cenou, způsobem platby i s termíny dokončení projektu. Je připravena smlouva, kterou obě strany odsouhlasí a podepíšou. Následuje "doladění" grafické podoby. Ve chvíli, kdy je grafická podoba schválena, je zavěšena na dočasnou adresu (např.: vasefirma.havai.eu), kde si můžete "osahat" administraci systému. V této fázi obvykle dochází k první platbě části projektu.

Jak to děláme  
Programování funkcí a jejich kontrola

V této fázi naprogramujeme dohodnuté funkce systému, které si na dočasné adrese můžete vyzkoušet. V případě, že vše funguje jak má, dochází k druhé platbě části projektu
Jak to děláme  
Naplnění systému relevantními informacemi

Pokud je součástí smlouvy naplnění stránek, dojde k tomu na dočasné adrese, aby si zákazník mohl data zkontrolovat, popřípadě opravit. Následuje třetí platba části projektu.
Jak to děláme  
Doladění systému, přechod na "ostrou" verzi

Zde by měla být práce kompletní. Když schválíte její funkčnost, následuje přesun kompletního systému na Vaši doménu. Následuje poslední platba za provedené dílo.
Jak to děláme  
SEO optimalizace

V případě, že jste si objednali SEO optimalizaci systému pro vyhledávače, následuje práce na tomto produktu. Více se o tom dozvíte  ZDE.

 

Platíte pouze za odvedenou práci. Žádné zálohy!

Možná jste zaregistrovali skutečnost, že v průběhu práce dochází k několika platbám. Skutečně je tomu tak. Cena za kompletní dílo je v návrhu rozdělena do několika částí a její platba závisí na splnění úkolu, který je stanoven v návrhu a ve smlouvě. Vy provedete kontrolu splnění úkolu a my vystavíme fakturu. A můžeme pokračovat dále ...

→ 6.3.2013

Vytvořili jsme eshop zabývající se prodejem elektronických cigaret, liquidů a příslušenstvím pro elektronické kouření. Najdete zde zboží jako echomizer, bateriový grip Tesla, eVic, Lavatube a další. Z liquidů jsou to Dekang, Culami, Joyetech a další zboží. Eshop naleznete na adrese www.cisteplice.cz

12.11.2011
Hledáte práci? Chcete se seberealizovat? Pracujte pro nás!

 
» více informací

→ 25.3.2010
Do referencí jsme přidali nový eshop.

→ 4.2.2010
Dokončili jsme další zakázky z oblasti tvorby www stránek, webdesignu a SEO. Naleznete je zde

Certifikát Google Analytics

10.5.2009
Programátor našeho týmu se stal kvalifikovaným
reprezentantem Google Analytics. Věříme, že tato skutečnost výrazně zvýší naše úspěchy v oblasti SEO optimalizace.

 

certifikáty

© 2009 - Havai - tvorba www, webových stránek Karlovy Vary, webdesign, SEO optimalizace, PPC reklamy a další...  |  naši partneři moderní webdesign